Main content

Thoughtful gestures

Thoughtful gestures
13 products
13 products
Notable formulation

Geranium Leaf Body Scrub

Coarse-grain gel to cleanse and polish the skin

One size
180 mL
Old price New price £33.00
(£183.33/L.)
Notable formulation

Conditioner

For a wide range of hair types

Old price New price £41.00
(£82.00/L.)
Notable formulation

Resurrection Aromatique Hand Wash

Clear, low-foaming gel for gentle cleansing

Old price New price £34.00
(£68.00/L.)

Fabulous Face Oil

For normal, dull and congested skin

One size
25 mL
Old price New price £47.00
(£1,880.00/L.)
Favoured-gift

Olous Aromatique Room Spray

Fresh, woody, citrus

One size
100 mL
Old price New price £49.00
(£490.00/L.)
Notable formulation

Citrus Melange Body Cleanser

Citrus, fresh

Old price New price £39.00
(£78.00/L.)
Notable formulation

Resurrection Aromatique Hand Balm

Citrus, woody, herbaceous

Old price New price £28.00
(£373.33/L.)

In Two Minds Facial Hydrator

For combination skin

One size
60 mL
Old price New price £46.00
(£766.67/L.)
Notable formulation

Reverence Aromatique Hand Wash

Fine-grain gel to gently cleanse and exfoliate

Old price New price £34.00
(£68.00/L.)
Bathroom staple

Post-Poo Drops

Citrus, floral, fresh

One size
100 mL
Old price New price £27.00
(£270.00/L.)
Notable formulation

Shampoo

For a wide range of hair and scalp types

Old price New price £41.00
(£82.00/L.)

B & Tea Balancing Toner

For a wide range of skin types, including sensitive

Old price New price £39.00
(£195.00/L.)
Notable formulation

Geranium Leaf Body Cleanser

Green, citrus, fresh

Old price New price £39.00
(£78.00/L.)
Orientation message
For the best experience, please turn your device