Main content

Bar Soaps

Bar Soaps
4 products
4 products

Polish Bar Soap

Especially suited to dry, patchy skin

One size
150 g
Old price New price £21.00
(£140.00/KG.)
New-addition

Refresh Body Cleansing Slab

Citrus, floral, fresh

One size
310 g
Old price New price £29.00
(£93.55/KG.)

Nurture Bar Soap

Especially suited to dry skin

One size
150 g
Old price New price £21.00
(£140.00/KG.)

Refresh Bar Soap

Suited to most skin types

One size
150 g
Old price New price £21.00
(£140.00/KG.)
Orientation message
For the best experience, please turn your device