Main content

Sensitive

Sensitive
16 products
16 products

Moroccan Neroli Post-Shave Lotion

For normal, combination and sensitive skin

One size
60 mL
Old price New price £43.00
(£716.67/L.)

Camellia Nut Facial Hydrating Cream

For normal, dry and sensitive skin

Old price New price £42.00
(£700.00/L.)

Seeking Silence Facial Hydrator

For sensitive skin

One size
60 mL
Old price New price £46.00
(£766.67/L.)

Immediate Moisture Facial Hydrosol

For a wide range of skin types, frequent travellers and office workers

One size
50 mL
Old price New price £19.00
(£380.00/L.)

B & Tea Balancing Toner

For a wide range of skin types, including sensitive

Old price New price £39.00
(£195.00/L.)

Gentle Facial Cleansing Milk

For dry and sensitive skin

Old price New price £30.00
(£300.00/L.)
Orientation message
For the best experience, please turn your device