Main content

Panthenol

Panthenol
10 products
10 products

Moroccan Neroli Post-Shave Lotion

For normal, combination and sensitive skin

One size
60 mL
Old price New price £43.00
(£716.67/L.)

Seeking Silence Facial Hydrator

For sensitive skin

One size
60 mL
Old price New price £46.00
(£766.67/L.)

B & Tea Balancing Toner

For a wide range of skin types, including sensitive

Old price New price £39.00
(£195.00/L.)

Gentle Facial Cleansing Milk

For dry and sensitive skin

Old price New price £30.00
(£300.00/L.)

In Two Minds Facial Toner

For combination skin

Old price New price £40.00
(£200.00/L.)
New-addition

Immaculate Facial Tonic

Vitamin-rich hydration and gentle exfoliation

One size
100 mL
Old price New price £39.00
(£390.00/L.)
Orientation message
For the best experience, please turn your device