Grooming
4 products
Shine Hair & Beard Oil
For coarse, dry, frizzy, thick and wavy hair
One size
25 mL
Old price New price £29.00
(£1,160.00/L.)
Bathroom-staple
Violet Leaf Hair Balm
For dry, coarse or chemically treated hair
One size
60 mL
Old price New price £27.00
(£450.00/L.)
Sculpt Hair Polish
Particularly effective for wet-look and high-hold styling
One size
100mL
Old price New price £27.00
(£270.00/L.)
Tame Hair Serum
Especially suited to hair given to flyaways or frizz
One size
60 mL
Old price New price £29.00
(£483.33/L.)