Main content

Witch Hazel

Witch Hazel
5 products
5 products

In Two Minds Facial Hydrator

For combination skin

One size
60 mL
Old price New price £46.00
(£766.67/L.)

Parsley Seed Anti-Oxidant Hydrator

For normal, dry and combination skin

One size
60 mL
Old price New price £57.00
(£950.00/L.)

In Two Minds Facial Toner

For combination skin

Old price New price £40.00
(£200.00/L.)

Control

For blemished, troubled skin

One size
9 mL
Old price New price £20.00
(£2,222.22/L.)

Blue Chamomile Facial Hydrating Masque

For dry and dehydrated skin, and frequent travellers

One size
60 mL
Old price New price £50.00
(£833.33/L.)
Orientation message
For the best experience, please turn your device