Main content

Gifts for home

Gifts for home

Gifts for home
6 products
6 products

Istros Aromatique Room Spray

Vibrant, floral, smoky

One size
100 mL
Old price New price £49.00
(£490.00/L.)
Favoured-gift

Olous Aromatique Room Spray

Fresh, woody, citrus

One size
100 mL
Old price New price £49.00
(£490.00/L.)
Bathroom staple

Post-Poo Drops

Citrus, floral, fresh

One size
100 mL
Old price New price £27.00
(£270.00/L.)

Bronze Incense Holder

Designed for Aesop by Vogel Studio

One size
90 mm x 145 mm x 34 mm
Old price New price £120.00
(£1,333.33/L.)

Brass Oil Burner

Designed for Aesop by Studio Henry Wilson

One size
1.080kg
Old price New price £153.00
(£63.75/L.)

Beatrice Oil Burner Blend

Woody, citrus, smoky

One size
25 mL
Old price New price £30.00
(£1,200.00/L.)

Compare: 0 out of 6 products selected

Orientation message
For the best experience, please turn your device