Main content

Dry

Dry
24 products
24 products

Purifying Facial Exfoliant Paste

For dry skin, frequent travellers, shavers, winter and cool climates

One size
75 mL
Old price New price £45.00
(£600.00/L.)

Camellia Nut Facial Hydrating Cream

For normal, dry and sensitive skin

Old price New price £42.00
(£700.00/L.)

Immediate Moisture Facial Hydrosol

For a wide range of skin types, frequent travellers and office workers

One size
50 mL
Old price New price £19.00
(£380.00/L.)

Seeking Silence Facial Hydrator

For sensitive skin

One size
60 mL
Old price New price £46.00
(£766.67/L.)

Parsley Seed Anti-Oxidant Facial Hydrating Cream

For a wide range of skin types, particularly dry

One size
60 mL
Old price New price £61.00
(£1,016.67/L.)

B & Tea Balancing Toner

For a wide range of skin types, including sensitive

Old price New price £39.00
(£195.00/L.)
Orientation message
For the best experience, please turn your device