Gifts for travel
11 products
Immediate Moisture Facial Hydrosol
For a wide range of skin types, frequent travellers and office workers
One size
50 mL
Old price New price £19.00
(£380.00/L.)
Protective Facial Lotion SPF50
For a wide range of skin types, particularly dry
One size
50 mL
Old price New price £47.00
(£940.00/L.)
Exalted Eye Serum
For sensitive, mature, dehydrated, dull and patchy skin
One size
15 mL
Old price New price £85.00
(£5,666.67/L.)
(£2,700.00/L.)
Elemental Facial Barrier Cream
For dry, dehydrated and sensitive skin, and cold and harsh conditions
One size
60 mL
Old price New price £47.00
(£783.33/L.)
