Main content

Uneven Tone & Texture

Uneven Tone & Texture
21 products
21 products

In Two Minds Facial Hydrator

For combination skin

One size
60 mL
Old price New price £46.00
(£766.67/L.)

B & Tea Balancing Toner

For a wide range of skin types, including sensitive

Old price New price £39.00
(£195.00/L.)

Protective Facial Lotion SPF50

For a wide range of skin types, particularly dry

One size
50 mL
Old price New price £47.00
(£940.00/L.)

Gentle Facial Cleansing Milk

For dry and sensitive skin

Old price New price £30.00
(£300.00/L.)
New-addition

Amazing Face Cleanser

For oily, combination and open-pored skin, and warm and humid climates

Old price New price £26.00
(£260.00/L.)

Purifying Facial Cream Cleanser

For normal to dry skin

One size
100 mL
Old price New price £27.00
(£270.00/L.)
Orientation message
For the best experience, please turn your device