Main content

Dry

Dry
24 products
24 products
New-addition

Immaculate Facial Tonic

Vitamin-rich hydration and gentle exfoliation

One size
100 mL
Old price New price £39.00
(£390.00/L.)
New addition

Resolute Facial Concentrate

For renewed, replenished, resilient skin.

Old price New price £79.00
(£3,160.00/L.)

Perfect Facial Hydrating Cream

For normal to dry skin, winter and cool climates

One size
60 mL
Old price New price £100.00
(£1,666.67/L.)

Damascan Rose Facial Treatment

For dry to extremely dry, and distressed skin

One size
25 mL
Old price New price £65.00
(£2,600.00/L.)

Parsley Seed Facial Cleansing Oil

For dry, combination and sensitive skin

One size
200 mL
Old price New price £47.00
(£235.00/L.)

Blue Chamomile Facial Hydrating Masque

For dry and dehydrated skin, and frequent travellers

One size
60 mL
Old price New price £50.00
(£833.33/L.)
Orientation message
For the best experience, please turn your device