Main content

Small Wonders

Small Wonders
21 products
21 products
Notable formulation

Resurrection Rinse-Free Hand Mist

Cleanses hands without the need for water

One size
50 mL
Old price New price £13.00
(£260.00/L.)
Limited release

Fragrance Anthology Volume I

An ensemble of discovery-sized fragrances

Old price New price £39.00

Déodorant

Woody, herbaceous, earthy

One size
50 mL
Old price New price £27.00
(£540.00/L.)
Notable formulation

Resurrection Rinse-Free Hand Wash

Cleanses hands without the need for water

Old price New price £11.00
(£220.00/L.)

Toothpaste

Mint, Anise, Spice

One size
60 mL
Old price New price £11.00
(£183.33/L.)

Herbal Deodorant Roll-On

Herbaceous, camphoraceous, fresh

One size
50 mL
Old price New price £27.00
(£540.00/L.)
daily-essential

Protective Lip Balm SPF30

Sun protection for the delicate skin of the lips

One size
5.5 g
Old price New price £17.00
(£3,090.91/KG.)

Immediate Moisture Facial Hydrosol

For a wide range of skin types, frequent travellers and office workers

One size
50 mL
Old price New price £19.00
(£380.00/L.)

Herbal Deodorant

Herbaceous, camphoraceous, fresh

One size
50 mL
Old price New price £27.00
(£540.00/L.)

Fabulous Face Oil

For normal, dull and congested skin

One size
25 mL
Old price New price £47.00
(£1,880.00/L.)

Control

For blemished, troubled skin

One size
9 mL
Old price New price £20.00
(£2,222.22/L.)

Cedar & Citrus Lip Salve

Especially beneficial for dry and chapped lips

One size
9 mL
Old price New price £17.00
(£1,888.89/L.)
Orientation message
For the best experience, please turn your device